SKENDE

Profil spoločnosti

Spoločnosť BAAS, s.r.o. vznikla v roku 1997 ako rodinná firma zameraná na výrobu špeciálnych presných strojných častí pre gumárenský priemysel. V priebehu posledných rokov sme rozšírili rozsah výroby pre potreby metalurgického, potravinárskeho, papierenského či automobilového priemyslu. Riadenie výroby máme zabezpečené od technickej prípravy po výstupnú kontrolu. V súčasnosti disponujeme tímom 35 ľudí na ploche 1500 m2.

Ponúkame presnú strojársku výrobu, výrobu súčiastok, jednoúčelových technologických zariadení, náhradných dielov podľa výkresovej dokumentácie, obrábanie kovov (CNC obrábanie), výrobu priemyselných nožov, dopravníkov a upínačov pre gumárenský, potravinársky či metalurgický priemysel.

V záujme zvyšovania konkurencieschopnosti v BAAS, s.r.o. neustále sústreďujeme naše aktivity na obnovu a zdokonaľovanie strojného parku, investičnú výstavbu a inováciu IT technológií s cieľom udržať si zákazníka a vytvárať lepšie podmienky pre získanie nových obchodných partnerov.

Kvalita a certifikácia

Aj tento rok je pre BAAS, s.r.o. pokračovaním nastúpeného trendu ďalšieho budovania a udržiavania systému manažérstva kvality v zmysle STN EN ISO 9001.

Kariéra v BAAS

Staňte sa súčasťou nášho tímu.
V súčasnoti obsadzujeme tieto pozície:

Zvárač - zámočník

Zváranie výrobkov z ocele. Ohýbanie a strihanie plechov. Zodpovednosť za kvalitu vykonanej práce. Pevný pracovný čas od 7:00 do 15:30, od pondelka do piatku. Zamestnanie v stabilnej spoločnosti. Možnosť ovplyvniť výšku svojho príjmu.

  • Mzdové podmienky (brutto): 700 - 1 400 EUR/mesiac
  • Predpokladaný termín ukončenia výberového konania 24.2.2020.
Zašlite nám životopis na baas@baas.sk
alebo volajte 041/ 471 0241